تماس با ما
۴۶۸۶۳۷۲۰ - ۰۹۱۲۸۳۳۰۷۹۵
دفتر مرکزی
کیلومتر ۱۸ جاده قدیم کرج - شهر قدس - بلوار تولیدگران پلاک ۱۸۹ - واحد ۹

پالت منیفولد

پالت منیفولد

پالت منیفولد عبارت است از متصل کردن تعدادی از سیلندرهای گاز بوسیله تیوب و یا لوله جهت استفاده همزمان آنها از طریق یک یا دو شیر خروج گاز; مصرف کننده با استفاده از این پالت حجم بیشتری از گاز را می تواند در هر نوبت استفاده نماید .

شرکت پارس هوای البرز با توجه به نیاز و درخواست مشتریان امکان تولید پالتهای منیفولد شامل 2-4-6-9-12-16-25 و 36 سیلندری بصورت عمودی و افقی  را دارا می باشد.

این محصول در مجموعه پارس هوای البرز با توجه به موارد ذکر شده در استاندارد 13769-EN  تولید می گردد. کلیه اتصالات پالت های تولید شده در این شرکت به صورت تیوب فیتینگ (Tube fitting)  بوده و هیچ گونه جوشی در این اتصالات استفاده نخواهد شد. لوله های (Pipe) استفاده شده در این محصولات تماما از جنس استنلس استیل 304 و از مرغوب ترین برندهای موجود در بازار می باشد.

 


شاسی اصلی این محصول بسته به تعداد سیلندر قرار گرفته شده در آن متفاوت بوده و عموما پروفیل 60*60 می باشد. این پالت ها دارای دو شیر خروجی در دو جهت متفاوت از پالت جهت سهولت در استفاده می باشد. یک گیج بر روی پالت جهت مشخص کردن فشار داخل سیلندرها تعبیه شده است. کلیه جوشکاری های صورت گرفته در شاسی این محصول جوش کورگون بوده که سبب استحکام بیشتر در شاسی می گردد.

رنگ شاسی این محصول رنگ کوره ای بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است.

شرکت پارس هوای البرز پارس هوای البرز آمادگی دارد این محصول را برای گازهای آرگون، نیتروژن، اکسیژن، هیدروژن، کورگون، هلیوم و ... بسته به نیاز مشتریان آماده و طراحی نماید.

این محصول قابلیت طراحی برای سیلندرهای 40 لیتری و 50 لیتری را دارای می باشد.